10-11 березня в м. Хуст відбувся IX відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле».

Метою фестивалю є популяризація творів національно-патріотичного характеру та творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, його історичного минулого, виявлення молодих і талановитих виконавців.

Конкурсна програма проводилась за такими номінаціями:

- хорові колективи

- вокальні ансамблі

- солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети.

у цьому році захід зібрав на сцені Хустської школи мистецтв 408 учасників, серед яких 41 колективів та солістів із 9 областей України (Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Миколаївської, Донецької, Київської, Закарпатської), 16 солістів-вокалістів, 2 вокальні дуети, 2 тріо, 1 вокальний квартет, 14 вокальних ансамблів, 6 хорових колективів.

Ужгородський районний відділ культури представив на фестивалі народний вокальний ансамбль «Ужанка» (керівник Василина Голянич), де у номінації «Вокальні ансамблі» ансамбль нагороджений дипломом лауреата III ступеня.

Ансамбль з успіхом виконав пісню січових стрільців «Козак перед боєм» та закарпатську народну пісню села Худльово «Журилася моя мати» в обробці Василини Голянич.

Тож побажаємо народному вокальному ансамблю «Ужанка» натхнення та творчих здобутків, оскільки цього року вони святкуватимуть 50-річчя з дня створення.