12 березня керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

Зокрема, обговорили ключові моменти підготовки та відзначення в районі 79-ї річниці проголошення Карпатської України та участь делегації району у мітингу-реквіємі, присвяченому 79-й річниці проголошення Карпатської Україниу Меморіальному парку „Красне Поле” поблизу м. Хуст.

Також розглянуто ряд актуальних питань щодо службової дисципліни в райдержадміністрації та професійного виконання державними службовцями своїх обов'язків, заповнення електронних декларацій та інші.

Після завершення наради начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Савко Володимир Ілліч публічно представив інформацію про виконання бюджетних програм за 2017 рік.