На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України 07 березня 2018 року начальником фінансового управління райдержадміністрації Ольгою Ящищак було публічно представлено інформацію про виконання районного бюджету Ужгородського району за 2017 рік.

На звіті були присутні голова райдержадміністрації Анатолій Синишин, голова районної ради Руслан Чорнак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  районних служб,  громадськість району, депутати районної ради, сільські голови та інші.

За словами Ольги Володимирівни доходи районного бюджету за 2017 рік по загальному і спеціальному фондах, включаючи дотацію, субвенції з державного бюджету та інші дотації та субвенції становили всього 569 877,7 тис.грн. Видатки районного бюджету за 2017 рік разом по загальному і спеціальному фондах виконано у сумі 565 354,7 тис.грн., у тому числі видатки загального фонду виконано у сумі 519 605,0 тис.грн., видатки спеціального фонду виконано у сумі 45 749,7 тис.грн.

Заслухавши доповідь, присутні прийняли інформацію в цілому, без зауважень та заперечень.

Детальніша інформація про виконання районного бюджету за 2017 рік розміщена на офіційному сайті Ужгородської районної ради у розділі «Нормативні документи/проекти рішень».