Доводимо до відома, що  Закарпатська торгово-промислова палата проводить 23 березня 2018 року в м. Ужгороді “Міжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура”.

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Зустріч проходитиме 23 березня 2018 року у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського, 62А.

Початок о 10 годині.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74,