До відома голів Середнянської селищної, сільських рад, підприємств, установ і організацій району.

Відповідно до   листа Закарпатської облдержадміністрації 19.02.2018 №06-17/438 Державною службою надзвичайних ситуацій України на виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України 27.12.2017 №981-р, з 19 по 23 березня 2018 року заплановано проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту (далі-ЄДСЦЗ) на тему: „Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та в особливий період”.

Навчальні цілі командно-штабного навчання (далі-КШН):

відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту під час організації, здійснення та всебічного забезпечення заходів цивільного захисту;

проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням.

Виходячи з вищенаведеного, з метою своєчасної і якісної підготовки та проведення КШН просимо бути готовим до проведення командно-штабного навчання, а саме: уточнити плануючі документи з питань цивільного захисту та у разі необхідності внести зміни; підготувати робочі місця для проведення оперативних засідань; забезпечити сили і засоби тощо.

Під час підготовки учасників навчання особливу увагу приділити відпрацюванню швидких та чітких дій щодо реалізації заходів у відповідних режимах функціонування ЄДСЦЗ району та її ланок, приведення органів управління та сил цивільного захисту у готовність, підвищенню їх оперативності при зборі та узагальнені даних про обстановку, її оцінки та організації взаємодії.

За методичною допомогою звертатися у сектор цивільного захисту райдержадміністрації (ІІІ-ій поверх, 309 кабінет, завідувач сектору Малко Роман Миколайович, тел./факс 61-43-57).

Також, 12 березня 2018 року відбудуться пробні командно-штабні навчання.