Чергова колегія райдержадміністрації за участі керівників району відбулась 23 лютого 2018 року.

У засіданні взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

На порядок денний виносилось два питання, зокрема присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління РДА Ольги Ящищак „Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2017 рік”.

Доходи місцевих бюджетів району по загальному і спеціальному фондах, включаючи офіційні трансферти (дотацї та субвенції з Державного бюджету) за 2017 рік становлять 801179,4 тис.грн., що складає 103,8 % виконання плану затвердженого на рік з урахуванням змін (771 563,9 тис.грн.) До загального фонду місцевих бюджетів Ужгородського району за 2017 року надійшло платежів у сумі 290513,5 тис.грн., при уточненому плані на звітний період 264947,0 тис.грн., що складає 109,6 % виконання, понад план поступило платежів у сумі 25 566,5 тис.грн.Із 34 місцевих бюджетів району майже усіма забезпечено виконання планових показників. Незначне невиконання допущено Соломонівською ( 99,1 %),Холмецькою ( 94,6%) та Худлівською ( 94,6%) сільськими радами.

Видатки місцевих бюджетів Ужгородського району разом по загальному і спеціальному фондах виконано у сумі 762 026,9 тис.грн., при уточненому плані838 756,6 тис.грн., що становить90,9 відсотків. У тому числі, видатки загального фонду виконано у сумі 640 703,2 тис.грн., що становить 96,3 відсотки до уточненого плану (665 215,9тис.грн.). В загальному обсязі видатків по загальному фонду найбільшу питому вагу займають видатки на фінансування установ і закладів освіти – 29,3% або 187 514,5 тис.грн. та охорони здоров`я – 11,3 % або 72 238,1 тис.грн. Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення населення за 2017 рік, разом із цільовими субвенціями з державного бюджету, склали 218 355,5 тис.грн. або 34,1 % від загального обсягу видатків.

Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2017 рік доповіла начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Лілія Москалюк, яка зазначила, що протягом 2017 року райдержадміністрацією разом із місцевими органами виконавчої влади проводилася робота, спрямована на стабілізацію економіки та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району. Порозуміння між гілками влади сприяли соціально-економічній і суспільно-політичній стабільності району.
Економічний розвиток району представлений розвитком промисловості та аграрного сектору.

Ужгородщина залишається лідером за обсягами реалізованої промислової продукції (товарів, послуг). На промислові підприємства району приходиться 37 % загальнообласного її обсягу. З початку 2017 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій в Ужгородський район зріс на 8% і станом на 01.10.2017 склав 111,2 млн. дол. США. Питома вага району в загальнообласному обсязі упродовж року збільшилась з 32,5 до 33,4 %, що дозволило регіону утримати лідируючу позицію серед міст та районів області. Район залишається лідером за обсягами зовнішньоторговельного обороту. Завдяки діяльності підприємницьких структур активно розвивається торгівля, ресторанне господарство.

За результатами розгляду запланованих питань членами колегії прийняті відповідні рішення.

По завершенню колегії, присутні перейшли до розгляду питань порядку денного наради із головами виконавчих комітетів місцевих рад.

Обговорювали питання щодовиконання адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, яке передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Доповідачем з даного питання виступила заступникначальника Ужгородського міськрайонного відділу з питань пробаціїЄвгенія Пеха.

Що стосується проблемних питань щодо вивезення побутових відходів із населених пунктів Ужгородського району, згідно укладених договорів, роз’яснення внесла Якубик Наталія Володимирівна - директорТОВ „АВЕ Ужгород”.

Про порядок відведення земельних ділянок з врахуванням містобудівної документації інформувала Ірина Володимирівна Зазулич.

По кожному питанню присутні вели жваве обговорення,піднімалипроблемні питання,  на що отримали відповідь.