З метою реалізації Меморандуму про наміри щодо співробітництва між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Закарпатській області, Головним територіальним управлінням юстиції в Закарпатській області та Департаментом соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації, 22 лютого директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БППД Марія Рішко провели робочу зустріч щодо створення дистанційного пункту доступу до БПД із начальником Управління соціального захисту населення Ужгородської РДА. Під час зустрічі сторони домовилися про графік проведення прийому громадян -один раз на квартал у приміщенні Управління соціального захисту населення Ужгородської РДА. Також працівники місцевого центру провели робочу зустріч із директором Ужгородського районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян І. Гомович.

Крім того, фахівці розповіли про специфіку роботи місцевого центру та бюро правової допомоги, роз’яснили, які категорії осіб мають право на БВПД, надали інформаційні буклети з координатами місцевого центру, бюро правової допомоги та плакати про Всеукраїнський правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».