17 лютого 2018 року відбувся районний концерт - вшанування воїнів – афганців та учасників бойових дій на території інших держав. Ветеранів війни в Афганістані, членів їх сімей, усіх присутніх привітали – голова Ужгородської районної громадської організації «Товариства ветеранів війни в Афганістані», учасник бойових дій в Афганістані - Тотин М.М.; заступник начальника Західного міжрегіонального відділу державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, учасник бойових дій в Афганістані – Балашов І. А.; депутат Ужгородської районної ради – Пришляк Я. М.

У концерті взяли участь кращі народні аматорські колективи Ужгородського району: народний інструментальний ансамбль «Рапсодія» РБК; народний ансамбль «Карпатські голоси» клубу с. Оноківці; народний ансамбль «Ужанка» РВК, дует «Рідна пісня» РБК та інші).

Запам’яталися гостям свята пісні про Афганістан у виконанні Ангеліни Щубелка… Її батько, в свій час, теж пройшов небезпечними афганськими тропами.

Ведучі концерту – Сергій і Тетяна Раховські.