19 лютого керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Р.Ю. провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході проведення наради йшлося про підготовку та проведення Публічного звіту голови райдержадміністрації, матеріалів до засідання колегії та наради при голові райдержадміністрації, підготовку та проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в структурних підрозділах райдержадміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права, матеріально-технічне забезпечення структурних підрозділів. Підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено план заходів на найближчий період. Керівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації доповіли про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах.

По завершенню апаратної наради керівником апарату райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень на поточний тиждень.