До уваги жителів району!

Шановні громадяни, важливим аспектом у поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

Доводимодо Вашого відома, що на території району функціонує спостережна комісія при Ужгородській райдержадміністрації, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Раті Єва Шандорівна.

У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, законами України ,,Про місцеві державні адміністрації”, ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою КабінетуМіністрівУкраїни від 1 квітня 2004 року № 429 ,,Про затвердженняположень про спостережнікомісії та піклувальні ради при спеціальнихвиховнихустановах” та іншиминормативно-правовими актами.

Діяльність комісії базується на прикладах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Одними із завдань спостережної комісії є:

- організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання;

- організація виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;

- надання допомоги у соціальній адаптації особам звільненим від відбування покарання.

Членами спостережної комісії проводиться особистий прийом колишніх засуджених, які мешкають на території району їх близьких і рідних в будь який робочий час.

За довідками можна звертатись за номерами телефонів 61-46-06 (голова комісії), 61-50-12 (секретар комісії).