Оголошення

23 лютого 2018 року, 11.00 год. за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська,10 великий залзал засідань (ІІ поверх) відбудеться публічний звіт голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Ужгородської райдержадміністрації.

Регламент заходу:

11:00 – 11:30  – публічний звіт голови райдержадміністрації про результати роботи Ужгородської райдержадміністрації за 2017 рік.

11:30 – 12:00  – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату райдержадміністрації Боднарюк Руслана Юріївна

(тел.61-69-19, email: uzh-rda@carpathia.gov.ua).