07 лютого 2018 року у великому залі райдержадміністрації відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури району «Про підсумки роботи установ культури Ужгородського району у 2017 році та завдання по подальшому вдосконаленню форм і методів культурно-дозвіллєвої роботи і зміцненню матеріально-технічного стану закладів культури на 2018 рік». На нараду запрошувались: директори сільських будинків культури, клубів, художні керівники, бібліотекарі ЦРБ та її філіалів, керівники дитячих шкіл мистецтв та районного будинку культури.

У підсумковій нараді взяла участь заступник голови райдержадміністрації Єва Раті.

Відкрила нараду начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр, якаокреслила завдання, над якими працюватимуть підпорядковані заклади району в 2018р.

До уваги присутніх в залі було запропоновано п’ять основних питань:

- Про роботу клубних закладів району звітувала керівник районного-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи - Оксана Ільченко.

- Про роботу районного будинку культури та народних колективів району у 2017 році та завдання по подальшому вдосконаленню форм і методів на 2018 рік доповідала директор РБК - Леся Дубенко.

- Про роботу Ужгородської централізованої бібліотечної системи у 2017 році та завдання на 2018 рік – директор районної центральної біблотечної системи Валентина Валієва.

- Дитячі школи мистецтв району у 2017 році та завдання на 2018 рік представила директор Середнянської ДШМ Оксана Ленарт.

- Про фінансово-господарську діяльність відділу культури за 2017 рік – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури РДА – Вікторія Старченко.

В обговоренні звітів керівників закладів культури взяли участь і виступили:

- директор будинку культури села П. Комарівці – Вікторія Іллар.

- бібліотекар біблотеки-філіалу села Оріховиця – Світлана Когут.

За підсумками наради прийнято відповідне рішення, яке зачитала головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Лариса Фельцан.

Зі словами вдячності до працівників культури звернулася заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, яка побажала об’єднати свої творчі зусилля, окреслити шляхи подальшого функціонування та визначити нові напрями надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні.