Форшонг (farsang – карнавал) – надзвичайно цікаве угорське свято, яке в Закарпатті відзначають дуже давно. У цей день лунає традиційна національна угорська музика, а діти – стають учасниками колоритного костюмованого карнавалу. Так, 26 січня у селі Паладь-Комарівці провели «III Благодійний Форшонгі Бал». Організаторами цього вечора були будинок культури та греко-католицька громада села. Вечір проводився у шкільному спортзалі, де присутніх вітали греко-католицький священник Петро, директор П.Комарівецького Благодійного фонду «Карітас» - Скоропадська Адріана, які подякували усім присутнім, за те, що підтримують традиції і благодійний фонд. Директор будинку культури Іллар Вікторія була одягнена у костюм Мini-Mousa щиро привітала всіх присутніх, а особливо діток, які були одягнені в різноманітні, цікаві маскарадні костюми. Вечір починався сучасним танцем «Деспасіто», який виконував танцювальний гурток «Малі Цвіркуни». Усі присутні діти представляли себе і свої костюми, за що отримували подарунки. Після сучасного танцю «Тоса-Тоса», у виконанні гуртка «Радуга», у дворі підпалили солом’яну ляльку, яка уособлює собою кінець холодної, довгої зими в образі старого чоловіка. Однією з найбільш очікуваних подій вечора стала лотерея, в якій розіграли понад сто призів. Протягом вечора усіх присутніх пригощали традиційними форшонгі-гостинцями. В основному - це калачі, фанки, тістечка та різного роду м’ясні закуски. Вечір тривав до опівночі, а гуляння продовжувалися під живу музику.