26 січня під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Олександром Гарновдієм відбулося засідання колегії, в якому взяли участь члени колегії та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні колегії були розглянуті питання:

1. Про виконання Програми „Турбота” на 2017 рік – інформувала Зизич Андріана Василівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

2. Про стан виконання контрольних документів з вищестоящих органів влади та власних управліннями, відділами, структурними підрозділами райдержадміністрації протягом 2017 року– інформувала Поялк Руслана Миколаївна – начальник загального відідлу апарату райдержадміністрації.

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2017 році– інформувала Петрунь Ганна Василівна,  завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.

Розглядаючи кожне питання, в.о. голови районної державної адміністрації та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.