23.01.2018 при в.о. голови райдержадміністрації Гарновдію О.-В.В. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із порядком денним «Ускладнення епідемічної ситуації по кору в Ужгородському районі».

У засіданні комісії прийняли участь: головний спеціаліст сектору цивільного захисту Ужгородської райдержадміністрації (Булина Н.П.), в.о. завідувача Чопського районного лабораторного відділення УМФС ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Байда Г.М.), начальник відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації (Михайлишина М.І.), начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської райдержадміністрації (Чопик С.М.), Середнянський селищний голова (Крицкій Е.Т.), Холмківський сільський голова (Вачіля Т.Ю.), Руськокомарівський сільський голова (Білак В.С.)

Заслухавши інформацію із питання порядку денного, беручи до уваги протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації 18.01.2018 №1, з урахуванням обговорення, вирішено:

1. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Михайлишина М.І.),  головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад, Баранинській ОТГ:

не допускати до відвідування основних корпусів ЗОШ і ДНЗ контактних дітей із ромських поселень;

проводити навчальний процес, харчування дітей на базі шкільних корпусів на територіях місць компактного проживання ромського населення, ввести дистанційне навчання дітей;

обмежити проведення масових культурних і спортивних заходів;

посилити протиепідемічний режим в усіх установах, організаціях, закладах – дотримання температурного режиму, проведення провітрювання приміщень, вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів;

не допускати до роботи, відвідування організованих колективів дітей і дорослих із будь-якими симптомами простудних захворювань;

у випадку занесення в організовані колективи захворювань на кір відсторонювати від навчально-виховного процесу.

2. Головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад, Баранинській ОТГ (особливо де зареєстровані найбільше випадків захворювання на кір – Середнянська селищна рада (Крицкій Е.Т. , Холмківська (Вачіля Т.Ю.), Руськокомарівська (Білак В.С.) сільські ради) проводити роз’яснювальну роботу серед ромського населення щодо ситуації, яка склалася на сьогодні внаслідок захворювання на кір та не допускати до відвідування основних корпусів ЗОШ і ДНЗ дітей із симптомами захворювання.

3. Відділу охорони здоров’я Ужгородської райдержадміністрації (Чопик С.М.) забезпечити надання медичної допомоги у випадку захворювання.

4. Ужгородській міськрайонній філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Пшеничний О.Г.) проводити щоденний моніторинг щодо захворювання на кір по території району, про що доповідати голові комісії.

5. Контроль за виконанням рішення комісії з даного питання покласти на Ужгородську міськрайонну філію ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Пшеничний О.Г.) спільно із відділом охорони здоров’я Ужгородської райдержадміністрації (Чопик С.М.).