14 січня аматорські колективи Ужгородського району щиросердечно вітали ужгородців та всіх гостей Першого Міжнародного гастрономічного і колядницького фестивалю «Василля». Святковий концерт, в якому приймало участь 26 колективів Ужгородського району, проходив на Театральній площі обласного центру. Ведучі концерту – Сергій і Тетяна Раховські  вдало створювали святкову атмосферу і гарний настрій протягом цілого дня. Разом з щедрівниками, колядували і вдячні глядачі, які заповнили всю площу, а Бетлегеми з різних сіл ужгородщини показували свої різдвяні вистави не лише зі сцени, а й на самій площі, серед гостей фестивалю.

Гарним завершенням святкового дня став виступ зразкової вокальної дитячої студії «Намисто» районного будинку культури на Різдвяному концерті в обласній філармонії.