9-12 січня 2018 року в м.Трускавець проходив ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості. В одному місті зустрілись понад 100 хореографічних та вокальних колективів із цілої України.

Спробували свої сили і учасники зразкового аматорського ансамблю народного та естрадного танцю "Наша файта" будинку культури села Сторожниця. Привезли додому не тільки незабутні емоції та чарівні враження про різдвяний Трускавець, а перш за все — Диплом лауреата І ступеня у номінації “народна хореографія.”

Словацький народний танець “Родинний” оцінили всі члени журі — за його оригінальність, дотримання народних традицій та справжній дух словацького народу, який виблискував із кожного серця танцюристів. Згодом в соціальній мережі Facebook "Нашій файті" приємно було прочитати коментарі на свою адресу від голови журі — Олександра Плахотнюка (заслуженого діяча естрадного мистецтва України): "Вітаю. Вітаю. Вітаю!!! Яскравий приклад, коли колектив із села може показати хороший виконавський рівень”.

А 14 січня, незважаючи на насичену програму і виснаженість, фанати своєї справи — "Наша файта", встигли виступити і на фестивалі "Василля" у м.Ужгороді.