Убогі пастирі припали до землиці

І дивляться на чудо вбогих полонин.

Заграли дзвони дерев’яної дзвіниці

І колядки летять у простір навздогін.

З вертепом ходять козаки по Україні,

Залита колядками гомонить земля:

Вітай, Месіє наш, на закарпатськім сіні,

І запануй на всю Вкраїну звідтіля!

Христос рождається !

Саме такими словами розпочався районний фестиваль колядницьких колективів та вертепів «Радуйся земле, коляда іде», який відбувся 27 грудня в  будинку культури с.Сторожниця в прекрасній святковій атмосфері і нагадав нам  чудові традиції, а також подарував відчуття щастя, спокою, миру та злагоди.

Колядки звучали на мовах національних меншин району, зокрема глядачі тепло зустрічали словацький бетлегем клубу с.Анталовці (кер. В.Вербовські),  угорський бетлегем БК с.Тисаашвань (кер.І.Шимон), а також вертепне дійство зразкової вокальної студії «Намисто» РБК (кер. Т.Раховська).

З цікавістю глядачі слухали угорські, словацькі, українські та закарпатські колядки у виконанні народного ансамблю пісні і танцю «Дружба» РБК (кер. О. Карбованець), народного вокального ансамблю «Ужанка» РВК (кер. В. Голянич), народного вокального ансамблю «Арніка» ДШМ с.Тарнівці (кер. В. Балог), народного вокального ансамблю «Карпатські голоси» клубу с.Оноківці (кер. Й. Черевко) та вокального ансамблю «Руменок» БК смт.Середнє (кер. О.Наконечна).

На завершення свята на сцені з’явилися казкові персонажі Дід Мороз та Снігуронька, які щиро привітали всіх присутніх з прийдешніми святами Новим Роком та Різдвом Христовим.