19 грудня представники Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області традиційно вже вкотре відвідали Часлівськуспецшколу-інтернат  для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, щоб передати їм вітання та подарунки від Святого Миколая. Вже багато років поспіль керівництво Ужгородської ОДПІ допомагає та підтримує цей навчальний заклад. Податківці постійно навідуються до підшефних та вітають дітлахів із святами.

Діти радо зустріли гостей: читали вірші, співали пісні, а також підготували яскраву новорічну виставу. За гарну поведінку і успіхи у навчанні всі дітки отримали від рятувальників подарунки та новорічну красуню-ялинку. Наприкінці заходу гості побажали дітям міцного здоров’я, щастя та Божої Благодаті.

Ужгородська ОДПІ