19 грудня  працівниками фінансового управління райдержадміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами селищної та сільських рад району.

На нараді обговорили порядок складання та затвердження сільських і селищного бюджетів на 2018 рік.

Начальник фінансового управління Ящищак Ольга Володимирівна, наголосила, що при складанні та затвердженні бюджету забезпечити  формування дохідної частини бюджету на основі реальних прогнозних показників економічного та соціального розвитку території та з урахуванням максимального використання наявних можливостей і резервів щодо наповнення бюджету. У першочерговому порядку врахувати потреби на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати і на проведення розрахунків за комунальні послуги,енергоносії та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, враховуючи підвищення тарифів.

Розповіли про новації у формуванні місцевих бюджетів на наступний рік, надали практичну допомогу у оформленні документів, що стосуються бюджетного процесу у 2018 році.