З метою розвитку сільського зеленого туризму в районі та його популяризація як туристичного продукту Закарпаття 14 грудня в райдержадміністрації відбувся семінар – навчання «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягнути успіху», в якому взяли участь власники сільських садиб району, бажаючі займатися власною справою в цій галузі та представники органів місцевого самоврядування району.

Організатори заходу - працівники департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації,  ознайомили присутніх із законодавчим підґрунтям діяльності у сфері сільського зеленого туризму, розповіли про сучасні тенденції розвитку цього виду діяльності, зупинилася на важливих кроках створення справи в сфері сільського зеленого туризму та навели кращі приклади.

Для присутніх був підготовлений роздатковий матеріал на тему: «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху?», методичні рекомендації власнику сільської садиби тощо.

Учасники заходу активно вступали в дискусії та обговорювали проблемні питання краю.

На завершення заходу всім учасникам було вручено сертифікати, які підтверджують  участь у семінарі-навчанні.