У рамках відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні, 13 грудня, в райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу».

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Анатолій Синишин, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, заступник голови районної ради Степан Мацко, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» в Ужгородському районі Тиберій Штефанець, представники медичної, соціальної галузі району, Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області та  запрошені учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Голова райдержадміністрації Анатолій Синишин звернувся до запрошених  зі словами вдячності та глибокої шани. Мета «круглого столу» – посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з метою виявлення соціальних проблем та їх вирішення.

Присутні  хвилиною мовчання вшанували героїв-ліквідаторів, які загинули під час аварії на ЧАЕС.

У рамках засідання учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС мали нагоду поставити запитання, що їх турбують представникам відповідних структур.Було обговорено найболючіші питання соціального, медичного та пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС: компенсаційні виплати, пільги, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортним лікуванням, пенсії.

За підсумками засідання круглого столу, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС заручилися підтримкою районної влади у вирішенні проблемних питань. Заступник голови державної адміністрації Єва Раті подякувала присутнім за виявлену мужність та побажала міцного здоров’я.