В рамках діючих угод про співпрацю районного центру зайнятості (Ю.Лукач) та районної централізованої бібліотечної системи (В.Валієва) пройшов заочний конкурс творів-роздумів «Мій вибір моє майбутнє» серед учнівської молоді.

       Конкурс проводиться з метою задоволення інформаційних потреб користувачів юнацького віку у сприянні професійній самореалізації, відповідального ставлення до власного професійного вибору, мотивації до отримання актуальних професій, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 148 "Про «Затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, Плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2012 року № 1069 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

      Перед конкурсною комісією стояло нелегке завдання визначити переможця. У конкурсі прийняли участь всі бібліотеки-філії району. Було відібрано 8 творів- роздумів. Це читаюча молодь з сіл: с.Дубрівка, Чабанівка, В.Лази, Д.Поле, Худльово, Підгорб, Ярок та смт.Середнє.

      І місце отримала Карляк Крістіна з села Д.Поле, яка вміло розкрила тему майбутньої професії – вчитель-філолог української мови,  яка вболіває  за зневагу до нашої рідної мови і вважає своїм обов’язком передати любов до української мови майбутнім поколінням.

     ІІ місце - Карабін Катерина з села Д.Поле. Для неї любима професія програміст.

     ІІІ місце – Кароль  Марія з с.В.Лази та Янцо Крістіна  з с.Дубрівка.  Дуже  захоплююче розкрили у своєму творі-роздумі професії перукаря та юриста.

     На конкурсі були відзначені роботи Стрижака Павла з с. Худльово, який бажає продовжити династію лікарів. Роля Анна з с.Ярок розповіла, що з малку хотіла стати і артисткою, і хореографом, і телеведучою. І тільки зараз роздумовує над професією вчителя. А Фрісько Тетяна з смт.Середнє мріє стати відомою скрипачкою. Перед Юдиком  Дмитром з с.Чабанівка, стоїть питання вибору професії, яка б приносила радість і відчуття задоволення.

      Відібрані конкурсні роботи відправлені на ІІ тур до Комунального закладу «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради

             Директор ЦРБС  Валієва В.Н.