Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр – Василь Гарновдій (голова групи), члени робочої групи (сільські голови, автомобільні перевізники, відповідні працівники райдержадміністрації, громадські активісти) розглянули інформацію начальника відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Матвієнка С.М. „Про стан автомобільних перевезень в Ужгородському районі за січень-жовтень 2017 року”, а також зауваження та пропозиції учасників наради, прийняли відповідне рішення.

Зокрема відділ інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Матвієнко С.М)  зобов’язано:

„Спільно з селищним та сільськими головами району, до 01.01.2018 року, розробити проект нової маршрутної мережі звичайних приміських автобусних маршрутів, які не виходять за межі території району, з урахуванням громадської думки населення територіальних громад (селищної та сільських рад) та перспективи адміністративно-територіальних змін.

Проект нової редакції мережі та характеристики маршрутів (об’єктів конкурсу) з визначення автомобільних перевізників на звичайних приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі території району, а також проекти графіків і розкладів руху автобусів на них, оприлюднити на сайті Ужгородської райдержадміністрації,  в районній газеті „Вісті Ужгородщини” та надіслати, для обговорення користувачами цього виду адміністративних послуг, селищній та сільським радам, не пізніше грудня 2017 року. .

Нову мережу та характеристики маршрутів (об’єктів конкурсу) з визначення автомобільних перевізників на звичайних приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі території району, подати на затвердження голові Ужгородської райдержадміністрації – не пізніше січня 2018 року.

Рекомендувати автомобільним перевізникам пасажирів, які мають Договори з Ужгородською райдержадміністрацією - до початку наступного  року узгодити з селищною та сільськими радами району тип, марку та пасажиромісткість автобусів для виконання оборотних рейсів і перевезення пасажирів на звичайних приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі території району та привести їх технічний і санітарний стан, порядок використання - у відповідність із чинним законодавством України.

До кінця листопаду поточного року подати в Ужгородську райдержадміністрацію економічно обґрунтовані таблиці вартості проїзду пасажирів на 2018 рік, у відповідності з методикою розрахунків затвердженою Кабінетом Міністрів України.

До початку грудня 2017 року відновити інформаційні пакети в салонах автобусів згідно чинного законодавства України (інформація про перевізника, контактні телефони, схему маршруту, графіки руху автобусу, таблиці вартості проїзду пасажирів).

Селищному та сільським головам району рекомендувано до початку 2018 року завершити запровадження, у межах територіальних громад, „Програми автомобільних пасажирських перевезень громадян пільгових категорій”, рекомендованої Робочою групою Ужгородської райдержадміністрації з питань автомобільних пасажирських перевезень та безпеки руху 04.04.2016 року відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України. До грудня 2017 року їм належить привести у відповідний технічний та санітарний стан автобусні зупинки (автопавільйони), які знаходяться у межах територіальних громад, а також відновити графіки руху на них. Окрім цього селищний тва сільські голови повинні забезпечити безпеку руху автобусів у межах територіальних громад.