Третього листопада 2017 року  відбулося засідання медичної  колегії  при відділі  охорони здоров’я Ужгородської райдержадміністрації за участю начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської РДА Чопик С. М., головного лікаря КЗ „Ужгородська районна лікарня”  Голуба О.Є., головного лікаря Ужгородського районного центру ПМСД Шинкаренко Л. Ф., заступників головних лікарів, завідувачів відділень, завідувачів АЗПСМ, районних спеціалістів.

Були заслухані та обговорені доповіді з таких питань:

1. Підсумки роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців.

Роботу закладів за 9 місяців визнати задовільною. Розібрані недоліки та вказано на зменшення природного приросту населення та збільшення загальної смертності при зменшенні показників захворюваності населення Проблемними залишаються  висока питома вага онкозахворювань виявлених в ІІІ-ІVст. та післяопераційна летальність при гострих хірургічних захворюваннях.

2.Стан готовності лікувально – профілактичних закладів до роботи в умовах ускладнення епідситуації з гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу. Лікувальні заклади району до роботи в умовах ускладнення епідситуації з ГРВІ та грипу готові.

3.Стан організації профілактичних оглядів на туберкульоз серед груп підвищеного ризику захворювання на туберкульоз. Районний фтізіатр Заяц Н.О. доповіла про роботу по організації проведення профілактичних оглядів на виявлення хворих серед осіб групи ризику .

4.  Заступник головного лікаря  КЗ «Ужгородська районна лікарня»  Курта Н.А.     доповіла про  дотримання ЛПЗ району законодавства щодо здійснення післяреєстраційного нагляду за безпекою та ефективністю лікарських засобів та моніторингу ефективності лікарських засобів.

5.Стан реалізації Урядової програми «Доступні ліки»  в Ужгородському районі. Виконання програми в Ужгородському районі визнано задовільним.