Ужгородська райдержадміністрація повідомляє, що 16-17 листопада 2017 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Ужгородського району із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводові мовлення тощо). Райдержадміністрація звертається до всіх мешканців району з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку тощо), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств, установ та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ». Почувши їх звучання необхідно включати телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.