Відповідно до листа Мінекономрозвитку від 10.10.2017 № 4312- 05/36968-06 інформуємо, що за результатами зустрічі Президента України П. О. Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки  Ш. А. Мустафаєвим було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому України на території АР з можливим поширенням діяльності на території Ісламської Республіки Іран.

На думку Мінекономрозвитку, створення такої інституції має розглядатися у контексті представлення інтересів нашої держави на зовнішніх ринках, зокрема як бази для інтервенції товарів з високим ступенем переробки, та в якості хабу для виходу такої продукції на ринки Азії.

На сьогодні, за інформацією Посольства України в Азербайджанській Республіці, у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація „AgroМаll”, у т.ч. у частині створення спільного підприємства, надання площ в оренду, створення юртових майданчиків тощо.

З урахуванням вищесказаного просимо надати пропозиції щодо можливого формату участі та сегменту товарів для представлення України на Азіатських ринках.