Вчора, 26 жовтня в рамках завершення Всесвітнього місячника боротьби з раком молочної залози в Ужгороді на площі Театральній громадська організація «Амазонки Закарпаття» (голова Наталія Шаульська) провела традиційну акцію під назвою «День рожевої стрічки». За словами організаторів, головною метою є утвердити думку, що діагноз – не вирок, і рак молочної залози виліковний.

Учасники ужгородської Студії сучасного танцю «Бліц» підготували танцювальний флешмоб, до якого долучилися і присутні на площі. Усі мали змогу одягти рожеві рукавички й такого ж кольору стрічки. Саме цей колір став кольором міжнародного символу боротьби проти раку молочної залози.

Підтримали акцію і учасники народного вокального ансамблю «Ужанка» (керівник Василина Голянич) Ужгородського районного відділу культури. Колектив подарував всім присутнім декілька закарпатських народних пісень. Зачарувала своїм співом солістка ансамблю Беата Щубелка, яка виконала дві чудові пісні «При долині кущ калини» та «Червону руту». Також, затамувавши подих слухали пісні у виконанні керівника вокального ансамблю «Ужанка» Василини Голянич.

Захід відбувся за підтримки відділу охорони здоров'я та управління культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради, Громадської ради ЗОДА та інших громадських об'єднань.