3 серпня відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії Ужгородської райдержадміністрації. Головував на комісії Олександр Гарновдій, перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації. Також присутніми на комісії були: Василь Кий - директор державного підприємства «Ужгородське лісове господарство»,  Віталій Петрішка – головний фахівець Ужгородського МРВ УДСНС України у Закарпатській області, Галина Байда - завідувач Чопською районною лабораторією відділення Ужгородської міськрайонної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” та керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

На комісію було винесено одне питання.

Про ускладнення епізоотичної ситуації по АЧС на території Ужгородського району. Доповідав в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Ужгородському районі - Зуб Андрій Андрійович.

Заслухавши інформацію із питання порядку денного, обговоривши, комісія вирішила: заборонити віддвідування свиноферм стороннім особам, охопити наявне поголів’я свиней щепленням проти класичної чуми свиней, провести роз’яснювальну роботу серед власників свиногосподарств, у випадку виявлення загиблих або підозрілих в захворюванні диких кабанів негайно повідомити спеціалістів управління Держпродспоживслужби в Ужгородському районі, надати пропозиції щодо вирішення питання із епізоотичної ситуації по АЧС на території Ужгородського району.