4 серпня, відбулося засідання медичної колегії відділу охорони здоров’я Ужгородської РДА. В засіданні взяла участь Єва Раті, заступник голови райдержадміністрації.

На колегію було винесено  4 питання.

Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я Ужгородського району зі І півріччя 2017 року. Інформував Голуб Олег, головний лікар КЗ «Ужгородська районна лікарня».

Про післяопераційну летальність у хірургічному відділенні комунального закладу «Ужгородська районна лікарня». Доповідав Василь Воронич, завідувач хірургічного відділення КЗ «Ужгородська районна лікарня».

Про підсумки роботи Ужгородського районного ЦПМСД за І півріччя 2017 року. Доповідач: Сідей М.М. в.о головного лікаря Ужгородського районного ЦПМС.

Також було заслухано районного реабілітолога Павлика Ю.Г., який наголосив про збільшення квоти путівок для ветеранів ВВВ, та ветеранів АТО.

По всім питанням були винесені відповідні рішення.