Працівниками  Ужгородської районної державної адміністрації,  на виконання розпорядження 17.03.2017 №84 „Про благоустрій населених пунктів, проведення акції „Ужгородщині – чисте довкілля”, місячника „Чисті узбіччя” та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території району”  проведено  черговий рейд, щодо усунення недоліків приведення території району у належний санітарний стан. На території Тийглашської  сільської  ради були виявлені 2 стихійні сміттєзвалища. Силами районної державної адміністрації спільно з Тийглашською сільською радою (було залучено 3 одиниці    техніки)  впродовж доби були ліквідовані сміттєзвалища.

Додається фото.

Надалі Ужгородською державною адміністрацією заплановано проводити щотижневі рейди із залученням органів місцевого самоврядування, депутатів, громадських активістів.

Питання благоустрою населених пунктів та санітарного стану району знаходиться на особистому контролі голови державної адміністрації Синишина А.А.

Ужгородською районною державною адміністрацією спільно із районною радою заплановано передбачити кошти районного бюджету для системної роботи по очистці території. За задумом, таку роботу в районі виконуватиме КП „Ужгородщина”.

У подальшому,  адміністрацією буде розроблена стратегія у питанні цивілізованого поводження з твердими побутовими відходами, яка буде виноситись на розгляд депутатського корпусу районної ради.