12 травня, напередодні чудесного весняного свята Дня Матері, відділ культури Ужгородської райдержадміністрації, Ужгородський районний будинок культури запросили на святковий концерт «Квіти для мами»  справжніх берегинь Ужгородщини – багатодітних матерів, матерів – героїнь. Гостинно приймав матерів ресторанний комплекс «Рубін».

Чудовий оберемок музичних квітів подарували своїм матусям та шановним гостям учасники зразкового дитячого ансамблю «Намисто» РБК та хореографічного колективу «Наша файта» БК с. Сторожниця. Присутніх привітала зі святом і вручила подяки начальник відділу культури Ужгородської РДА Марія Котляр. Приємно було почути привітання від багатодітної мами Тромпак Любові Олександрівни з с. Кам’яниця.

Кожна мама на цьому вечорі отримала троянду, як знак великої вдячності і шани за безмежну любов, доброту, безкінечну працю!