13 травня на пункті пропуску "Малий Березний-Убля", що на словацько-українському кордоні, відбувся День добросусідства. У заході взяла участь і делегація Ужгородського району, в.о.голови Ужгородської райдержадміністрації Олександр Гарновдій, голова районної ради Руслан Чорнак та працівники райдержадміністрації.
На святковій сцені - голова Пряшівського самоврядного краю Петер Худік, голова Кошицького самоврядного краю Зденко Требуля, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та голова ОДА Геннадій Москаль вітали присутніх зі святом.
Далі керівники Закарпатського краю підписали Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю між Пряшівським самоврядним краєм, Кошицьким самоврядним краєм, Закарпатською обласною державною адміністрацією, Закарпатською обласною радою на період з травня 2017 року по травень 2018 року.Аналогічний Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю підписали і з Кошицьким самоврядним краєм.
Цього ж дня підписано договір про співробітництво між селом Русковце зі Словаччини та Худлівською сільською радою Ужгородського району.
Після завершення офіційної частини, учасники делегацій мали змогу ознайомитися із надбаннями кожного з районів Закарпаття, Кошіцького та Пряшівського самоврядних країв.