25 квітня  2017 року з нагоди  31 річниці з дня Чорнобильської катастрофи у малому залі Ужгородської районної ради  відбулася зустріч керівництва районної ради  та райдержадміністрації з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС за участі представників управління  соціального захисту населення, відділу охорони здоров`я, відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації, Ужгородського об`єднаного  управління ПФУ  Закарпатської області.  На зустрічі обговорювалися актуальні  проблеми чорнобильців та шляхи їх розв`язання.

До 31 річниці Чорнобильської катастрофи із місцевого бюджету за програмою ,,Турбота на 2017 рік” надано одноразову грошову допомогу чорнобильцям І, ІІ, ІІІ категорій та вдовам чорнобильців  на загальну суму 82000 гривень.