Сьогодні, 7 квітня відбулося засідання позачергової сесії Ужгородської районної ради. У ній взяв участь голова райдержадміністрації Анатолій Синишин.

На позачерговому засіданні сесії було депутатами було прийнято звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради України, НАБУ та до самої Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,у якому йдеться про скасування прийнятих 28 березня 2017 року постанов №348 та №356.Щодо встановлення щомісячної абонентської плати населення за користування газом.

Депутати Ужгородської районної ради сподіваються на порозуміння та недопущення з боку вищих гілок влади прийняття та введення в дію подібних рішень, що призведуть до погіршення життя населення всієї України.