Про забезпечення планування діяльності, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації та організації взаємодії під час їх виникнення.

Відповідно до  постанов Кабінету Міністрів України від 09.11.2014 №11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», від 09.08.2015 №69 «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації 20.12.2016 №639 «Про Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області», з метою забезпечення планування діяльності, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації та організації взаємодії під час їх виникнення - суб’єктам господарювання, які розміщені на території Ужгородського району, з чисельністю працюючого персоналу більше 50 чоловік, необхідно розробити у встановленому порядку плани реагування на надзвичайні ситуації, а суб’єктам господарювання з чисельністю працюючого персоналу 50 осіб і менше, необхідно розробити та затвердити інструкції щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Розроблення планів реагування здійснюється відповідно до: ст.77, 130 Кодексу цивільного захисту від 02.10.2012 №5403-VI (із змінами); п.24, 28, 41 постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2014 №11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту».