Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося сьогодні, 31 березня. Головував на колегії Анатолій Синишин, голова райдержадміністрації. На порядок денний винесено та обговорено питання про стан виконання районних програм у галузі охорони здоров’я.

Заслухавши доповідь Світлани Чопик, а також врахувавши всі пропозиції, зауваження та рекомендації, колегія прийняла відповідне рішення.

Участь у колегії прийняли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  голови виконавчих комітетів місцевих рад, кореспондент редакції газети „Вісті   Ужгородщини”.

Також, головою райдержадміністрації Анатолієм Синишиним проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад на яку було винесено 3 питання.

Про оплату праці, нарахування заробітної плати в розмірі не менше мінімального, встановленого законодавством, інформувала Анастасія Пентек, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Начальник відділу охорони здоров’я, Світлана Чопик доповіла про оптимізацію ліжкового фонду Середнянської філії комунального закладу “Ужгородська районна лікарня”.

Про роботу із зверненням громадян у виконавчому комітеті Ратівецької сільської ради доповіла Ратівецький сільський голова, Тетяна Андрусь.