Церемонія нагородження переможців акції «Передплати «Вісник»» на 2017 рік та отримай приз» відбулася напередодні, 21 березня  2017 року, в Центрі обслуговування платників Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області.

Переможців привітали в.о першого заступника начальника Ужгородської ОДПІ – Ковбин Д.В. та директор Закарпатської філії сервісно-видавничого центру - Москаленко В.О.

За  результатами розіграшу переможцями стали 3 підриємства Ужгородщини, які отримали подарункові сертифікати, це  ТОВ «Терпак - транс», Термінал-Стар санаторій та ТОВ «ТЕК ЗТС».

Директор Закарпатської філії сервісно-видавничого центру Москаленко В.О. подякував підприємствам за плідну працю, побажав нових успіхів, професійних звершень, міцного здоров’я та великого натхнення. І висловив сподівання, що і в подальшому їх підприємства  будуть сумлінними платниками податків та постійними підписчиками журналу «Вісник».

За матеріалами Ужгородської ОДПІ