Фахівцями Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою підвищення якості надання соціальних   послуг та розширення  можливостей  щодо працевлаштування учасників АТО 17 березня було організовано «круглий стіл» для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей.

В даному заході прийняли участь працівники Ужгородського районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації, учасники АТО та юрист Української Гельсінської спілки з прав людини.

Під час проведення «круглого столу»  учасників АТО було проінформовано

щодо послуг з пошуку та підбору підходящої роботи, можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, відкриття власної підприємницької діяльності. Також, учасників бойових дій та членів їх сімей було ознайомлено з алгоритмом отримання соціальних пільг щодо оплати житлово-комунальних послуг, медичного обслуговування, соціально-психологічної реабілітації, оздоровлення, отримання грошових виплат та соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством для учасників антитерористичної операції та членів їх родин.

Корисною також стала інформація, яку надав Опаленик Юрій Іванович - юрист Української Гельсінської спілки з прав людини - який звернув увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної допомоги та правової підтримки.

Захід відбувся у формі діалогу, під час якого учасники обговорювали основні проблеми, ставили актуальні питання, на які отримували вичерпні відповіді.

В результаті «круглого столу» було прийнято рішення посилити співпрацю між Ужгородським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ужгородським районним центром зайнятості населення, Управлінням соціального захисту населення Ужгородської районної державної адміністрації, ГО «Закарпатська громада» щодо соціального захисту та соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.