Ужгородська районна державна адміністрація згідно розпорядження голови райдержадміністрації 26.04.2017 №33-к „Про оголошення конкурсу” оголошує конкурс  на зайняття вакантних посад державної служби, віднесених до посад державної служби категорії „Б” та „В” у райдержадміністрації - начальника відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації, провідного спеціаліста відділу охорони здоров'я райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу охорони здоров'я райдержадміністрації, головного спеціаліста юридичного відділу райдержадміністрації.

На вакантну посаду, на яку оголошено конкурс, затверджено умови проведення конкурсу.

Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися відділом управління персоналом апарату райдержадміністрації в термін з 27.04.2017 по 16.05.2017 року (начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації до 11.05.2017) включно з 08.00 по 17.00 год., п’ятниця - з 08.00 по 15.45 год. (обідня перерва з 12.00 - 12.45) в кабінеті 312, ІІІ поверх за адресою: м. Ужгород, вул. Загорська,10.

Перелік тестових питань затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 06.05.2016 року № 97/1328/5 та розміщено  на офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі «Тестування».

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування».