Ужгородська районна державна адміністрація згідно розпорядження голови райдержадміністрації 01.02.2017 №12-к „Про оголошення конкурсу” оголошує конкурс  на зайняття вакантної посади державної служби, віднесеної до посад державної служби категорії„В” у райдержадміністрації -  головного спеціаліста юридичного відділу райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу  культури райдержадміністрації,  адміністратора центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

На вакантну посаду, на яку оголошено конкурс, затверджено умови проведення конкурсу.

Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися відділом управління персоналом апарату райдержадміністрації в термін з 25.11.2016 по 12.12.2016 року включно з 08.00 по 17.00 год., п’ятниця - з 08.00 по 15.45 год. (обідня перерва з 12.00 - 12.45) в кабінеті 312, ІІІ поверх за адресою: м. Ужгород, вул. Загорська,10.

Перелік тестових питань затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 06.05.2016 року № 97/1328/5 та розміщено  на офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі «Тестування».

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування».