СКИНУТИ

У період із 6 до 9 квітня 2017 року у м.Кишинів, Республіка  Молдова, заплановано проведення 22-ї Міжнародної туристичної виставки „Tourism. Leisure.Hotels”, яка  присвячена новітнім тенденціям туристичної галузі.

Організатором зазначеної виставки є Агенство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр „Moldexpo”. У виставці візьмуть участь профільні державні органи , представництва міжнародних організацій, професійні організації, туроператори, туристичні агентства, готелі,  туристичні пансіонати, SPA-курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробки спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, які займаються навчанням  у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання.

Для отримання більш детальної інформації стосовно участі у відповідній виставці потрібно зв’язатися з організатором : МВЦ „Moldexpo”, контактна особа –Світлана Гелан (тел..: +373 22 810 410, +373 69 328 257; е-mail: ghelan@ moldexpo.md.)

З 13 до 19 травня 2017 року в м.Новий Сад (Республіка Сербія) відбудеться 84-й міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найбільший у балканському регіоні і один із провідних у Європі виставково-ярмаркових заходів аграрного спрямування. Представлення на ярмарку провідних виробників продукції агропромислового комплексу з багатьох країн світу, проведення  зустрічей у форматі „businesstobusiness” робить його привабливим майданчиком не лише для презентації власної продукції, а для пошуку бізнес-партнерів та налагодження ділових зв’язків.

З питань участі у заході просимо звертатися до Торгово-промислової палати України (Ломака Людмила Борисівна, тел..: (044) 272-32-86; e-mail: LBL2005@ ukr.net)