Проводити податкові зустрічі з платниками  «на місцях» вже стало доброю традицією для Ужгородської ОДПІ. Так, днями відбулась чергова зустріч податківців з представниками бізнесу села Холмок, що на Ужгородщині.

На зустріч до платників завітавкомпетентний колектив спеціалістів під керівництвом в.о.першого заступника начальника Ужгородської ОДПІ Дмитра Ковбина, з участю начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ОДПІ  Василя Симчери  та  заступника начальника відділу обслуговування платників ОДПІ – Батушанської Анастасії.

Цього разу особлива увага була приділена темі своєчасності сплати податків, зборів та платежів до бюджетів різних рівнів. Також, обговорювалися хвилюючі питання для бізнесу: сплата податку на нерухоме майно, земельного податку та орендної плати,  нарахування та сплата ЕСВ та  легалізація заробітної плати.

Спілкування платників податків та представників Ужгородської ОДПІ було результативним та корисним для обох сторін. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та мали можливість обговорити проблемні питання, які виникають під час ведення бізнесу.

На завершення зустрічі представники  громадськості та бізнес-спільноти зазначили, що переважна більшість проблем, з якими їм доводиться стикатися, існує в основному на законодавчому рівні. І оскільки, в умовах сьогодення формується нова податкова система та готуються зміни до Податкового кодексу, то бізнес-спільнота очікує від цих змін зниження ставок оподаткування та податкового навантаження на бізнес. На їхню думку, держава повинна давати можливість для розвитку бізнесу. Якщо вивести бізнес із тіні, то і держава отримає податки, підприємство – прибутки, працівники – достойну заробітну плату.