Вирішити свої питання, пов’язані з діяльністю аграрного сектору, представники фермерських господарств мали можливість під час проведення засідання «круглого столу», яке відбулося 24 листопада  в приміщенні  Ужгородської РДА.

З фермерами спілкувались фахівці Ужгородської ОДПІ під  керуванням в.о. начальника контролюючого органу  Ковбина Д.В., начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Симчери В.Ю., за участі в.о голови Ужгородської райдержадміністрації  Гарнодвія О.-В.В.

Під час заходу обговорювалися різні актуальні питання в сфері оподаткування бізнесу. Зокрема, мова йшла про врегулювання питань упорядкування та реєстрації договорів оренди землі; вирішення проблем, що виникають при визначенні платників фіксованого сільськогосподарського податку та спеціального режиму спадкування; своєчасності сплати податків, зборів та платежів до бюджетів різних рівнів, тощо.  Особливу увагу представників аграрного сектору акцентували на питаннях легального працевлаштування найманої робочої сили, виплати середньомісячної оплати працівникам – не нижче мінімальної.

Крім того, у  ході засідання  «круглого столу»   було обговорено багато інших актуальних питань. Стосувалися вони як роботи податкових органів, так і роботи органів місцевої влади. Звертаючись до присутніх,  в.о голови Ужгородської райдержадміністрації  Гарнодвій О.-В.В. відзначив, що позиція влади  базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.

На завершення,  Ковбин Д.В. зазначив, що праця фермерів є надзвичайно важливою, адже це – одна із основних складових у сільськогосподарському виробництві. Також,  надзвичайно важливим є те, що такі господарники надають можливість створювати робочі місця на селі, а це дуже актуально для держави. Відтак, їм необхідно надавати гарантії та підтримку з боку влади усіх рівнів.