Управління соціального захисту населення Ужгородської районної державної адміністрації згідно наказу начальника управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації 18.11.2016 №72-к „Про оголошення конкурсу” оголошує конкурс  на зайняття вакантних посад державної служби, віднесених до посад державної служби категорії „Б” та „В” в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації -  завідувача сектору контролю за призначенням, виплатою пенсій та державних соціальних інспекторів, головного спеціаліста  з питань персоналу та головного спеціаліста по виплаті відділу  соціальних допомог.

На вакантну посаду, на яку оголошено конкурс, затверджено умови проведення конкурсу.

Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися управлінням соціального хахисту населення райдержадміністрації в термін з 23.11.2016 по 06.12.2016 включно з 08.00 по 17.00 год., п’ятниця - з 08.00 по 15.45 год. (обідня перерва з 12.00 - 12.45) кабінет 11, І поверх за адресою: м. Ужгород, вул. Станційна, 56.

Перелік тестових питань затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 06.05.2016 року № 97/1328/5 та розміщено  на офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі «Тестування».

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування».