До Ужгородської ОДПІ Головного управління ДФС у Закарпатській області за десять місяців 2016 року надійшло  13   запитів на отримання доступу до публічної інформації, з них 5 від громадян, 6 від юридичних осіб, 1 від представників засобів масової інформації та 1 отримано від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації.

Фахівці Ужгородської ОДПІ  зазначають, що тематика запитуваної інформації стосувалася, зокрема, наявності/відсутності заборгованості по сплаті земельного податку (орендної плати за землю); щодо проведення документальних  перевірок СПД тощо.

Всі відповіді на запити надано у строки, передбачені статтею 20  Закону України «Про доступ до публічної інформації», тобто протягом п’яти робочих днів.

Запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Ужгородська ОДПІ, можна подавати:

• на поштову адресу: Ужгородська  ОДПІ, вул. Загорська, 10-а., м. Ужгород, 88017.

Також запит може бути поданий особисто до Центру обслуговування платників Ужгородської ОДПІ в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (робочі дні – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.; п’ятниця – з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв., перерва на обід – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.).