З 9 по 15 листопада 2016 року у м.Лондон за підтримки Ради експортерів та інвесторів при МЗС України член Ради – Громадська спілка „FashionGlobusUkraine” спільно з партнерами організовує „Тиждень України у Великій Британії” який має на меті популяризацію експортного потенціалу нашої держави, в т.ч. через забезпечення безпосередньої комунікації українського і британського бізнесу під час проведення двостороннього ділового форуму, а також низки заходів культурно-інформаційного характеру.

Заходи в рамках тижня України орієнтовані в першу чергу на представників підприємств аграрної, переробної, харчової та легкої промисловості, fashionіндустрії, інжинірингу та ІТ галузі.

З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатися до організаційного комітету: тел..+ 38(067)567-28-28, lekolosicc@gmail.com.