Протягом 9 місяців поточного року від платників,  які  перебувають на обліку в  Ужгородській ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області,  надійшло понад 1131,8 млн. грн. податкових платежів, що більше відповідного періоду минулого року на 17,8 відсотків, або майже на 171,5 млн.гривень.

До Державного бюджету забезпечено майже 468,8 млн.грн., до Місцевого бюджету - майже 663,2 млн.грн. Такі високі показники надходжень до бюджету досягнуті завдяки застосуванню ефективних методів адміністрування податкових платежів, покращенню сервісного обслуговування представників бізнесу.

Основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За січень-вересень 2016 року фактично надійшло 493,2млн. грн. цього податку.

Найбільше також платники сплатили військового збору – майже 46,3 млн.грн., податку на додану вартість - майже 179,8 млн.грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 102,1 млн. грн., єдиного податку понад 71,8 млн.грн., податку на прибуток – майже 71,3 млн.грн., плати за землю - майже 62,1 млн. гривень.

Керівництво Ужгородської ОДПІ висловлює вдячність платникам податків м.Ужгорода, Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського  районів, які вчасно та в повному обсязі виконали свій громадський обов’язок  та сплатили податки до бюджету.