СКИНУТИ

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, інформуємо Вас про нові можливості для участі підприємств у міжнародних програмах.

1.Австрійська програма партнерства „Україна-Австрія” експорт у країни ЄС”, зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тест), навчальні матеріали, переклад, сприяння у пошуку партнерів, розробку індивідуальної програми візиту.

2.Служба старших експертів (SES,Бонн) – суспільно корисне об’єднання німецької економіки, яка надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для рішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох  тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Засульська, тел..: (044) 235-82-96; е-mail:lesya.z@kiev-chamber.org.ua.

”Україна-Австрія:експорт у країни ЄС„

Австрійська програма партнерства зі стажування у Відні

Центр  бізнес-освіти київської ТПП спільно з інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) оголошує набір учасників до Програми навчання та ділового партнерства  ”Україна-Австрія: експорт у країни ЄС”.

Проект субсидіюється австрійською стороною.

Програма включає в себе:

Модулі програми

Попередні дати*

Ідентифікація та пошук партнерів, розвиток стратегії

28-30 вересня 2016 р.

Міжнародний маркетинг та стандарти ЄС, бізнес комунікація

11-13 жовтня 2016 р.

Фінансування експорту

26-28 жовтня 2016

Тест

28 жовтня 2016 р.

Партнерська програма в Відні

28 листопада – 2 грудня 2016 р.

* У зв’язку з міжнародним характером Програми можливі зміни дат та строків

Документ про закінчення: Диплом WiFi(Австрія)

Внесок учасника: 595 Євро, члени КТПП 575 Євро (оплата у гривнях за поточним курсом)

Інвестиція включає: інтенсивне навчання у Києві із австрійським експертами , навчальні матеріали, переклад, кава-брейк, екзамен, сприяння у пошуку потенційних партнерів згідно з інтересами співробітництва, розробки індивідуальної програми візиту, проживання в Австрії і DBLзі сніданком (SGL+30 Євро), бізнес-форум у Відні, вітальна і заключна вечері, забезпечення в Австрії внутрішнім транспортом і перекладачем.

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток

Кількість місць обмежена. Перевага надається компаніям, що мають конкретні цілі співробітництва в країнах ЄС та першим подати заявку.