27 травня 2016 року в м.Ужгороді „Міжнародні контакті дні” (МКД) за тематикою: „Металообробка, виготовлення та спільне виробництво металовиробів; торгівля металопродукцією”.

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

На попередніх зустрічах були представлені бізнесові кола 11 країн в тому числі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції, Італії, на яких підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними  підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Оскільки головною метою такого заходу є налагодження ділових відносин суб’єктів господарювання Закарпаття з іноземними партнерами просимо Вас прийняти участь у вищезгаданому заході. Контактні телефони (0312) 66-94-62, факс 66-94-74, е-mail:exib@tpp.uzghgorod.ua